Nábor a pravidelné cvičení – podzim 2019

V pondělí 2. 9. 2019 opět zahájíme pravidelné cvičení bojových umění v Tenšin dódžó. Vedle tréninků v běžném režimu pořádáme nábor nových členů do všech skupin. Cvičíme aikidó pro děti, mládež i dospělé, iaidó a džódó. Zájemci mohou cvičit i naginatu. Můžete se tu věnovat jedné disciplíně, nebo jich můžete zkusit víc.

Tréninky budou probíhat ve Zlíně adrese Broučkova 372 ve Zlíně, v malé tělocvičně Střední a Vyšší odborné zdravotnické školy (zadní vchod, 1. patro). Přijďte alespoň deset minut před začátkem tréninku. Cvičit se bude v těchto kategoriích a časech:

  • aikidó přípravka (předškoláci, děti od 4 let): středa 16.40
  • aikidó děti I (mladší školáci od 6 či 7 let): pondělí a čtvrtek 16.40
  • aikidó děti II (starší školáci od 9 či 10 let): pondělí a středa 18.00
  • aikidó mládež od 14 let včetně a dospělí: úterý a čtvrtek 18.00
  • iaidó mládež a dospělí: úterý a čtvrtek od 19.20
  • džódó mládež a dospělí: středa od 19.00, k tomu další nepravidelné tréninky (včetně kendžucu a jiných zbraní)
  • naginata informace o časech cvičení na dotaz

Aikidó je obranné umění, iaidó je specifická forma japonského šermu, džódó je cvičení s holí, mečem a dalšími zbraněmi (ken, tandžó, kusarigama, džutte) a naginata je typ japonské dřevcové zbraně (“halapartna”).

Cvičení je otevřené pro každého, věnují se mu kluci i holky, pánové i slečny a dámy. Každý může cvičení vyzkoušet, nebo se jen podívat. Můžete si zkusit jednu nebo i více disciplín a rozhodnout se, zda je cvičení u nás dostatečně zajímavé. Přijďte. První trénink nebo i dva jsou zdarma pro nové zájemce. Nepotřebujete ani vybavení ani nějaké výjimečné znalosti či tělesné dispozice. To první si časem pořídíte (třeba u nás), na tom ostatním budeme pracovat společně.

Přesné informace o platbách za tréninky získáte přímo v dódžó, poplatky se liší podle věku, disciplíny a doby, kterou si předplatíte. V dětských kategoriích je třeba platit alespoň na jeden měsíc, dospělí mohou platit i jednotlivé tréninky. Nejvýhodnější pro naše členy i pro nás je platba na 10 měsíců dopředu, potom vychází měsíční náklady na 400 – 500 Kč na osobu. Pokud byste měli cvičení málo, můžete se účastnit stáží a soustředění v našem dódžó, v dalších českých nebo zahraničních klubech.

Další informace získáte před každým cvičením přímo na výše uvedené adrese nebo na tel. 608 953 743 (nevolejte během tréninků, prosím).

kaiten-repre

aikido00small

kenjutsu-small

iaido02small

fred2019pha01

iai-lukas

aikido01-small

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.